Slackboard

Kód: 46
Novinka
ZdarmaZdarma
Slackboard black-yellow
8 990 Kč
Skladem

Slackboard je vhodný primárně pro jízdu na slackline. Jedná se o nejnovější trend na slacklajnové scéně, nový produkt co ohromí, Slackboard je úžasná věc.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější trend na slacklajnové scéně, nový produkt co ohromí, Slackboard je úžasná věc.

Zažijete zcela nové pocity při jízdě po slackline. Produkt je navržen pro jízdu na jednom i dvou popruzích, není určen pro popruh+lano.

Slackboard je pro malou hmotnost vyroben z hliníku, váží pouhých 860 gramů zároveň je v něm zabudovaná startovací brzda - neslouží k brždění, při jízdě jen k odstartování. Brzda se skládá ze dvou částí jedna je na Slackboardu a druhá část se upevní na popruh - boardlocker.

Ložiska jsou zalisována do rolen pro maximální účinnost a plynulost jízdy.  

 

Boardlocker: výrobek určený k upevnění Slackboardu do startovací pozice, slouží nejen ke startu ale i k upevnění Slackboardu pokud chcete po popruhu jen chodit, tak aby Slackboard nepopojížděl a nepřekážel při chůzi. Jednoduchá instalace, Boardlocker se instaluje pomocí lepící pásky.

board_locker_slackboard_brake

     Je vyroben ručně, ohýbáním nerezového plechu 0,7mm, tvar plechu je navržen tak aby zajistil plynulé odbrždění bez počátečního (cuknutí).

         

PAD: vymezuje vůli při jízdě po jednom popruhu, instaluje se pomocí lepící pásky mezi popruh a Bordlocker tak aby Slackboard zapadl správně do své startovací pozice, při jízdě po dvou popruzích není PAD potřeba.

slackboard_locker_slackline_brzda

 
 
 

Vlastnosti:

Hmotnost: 860 gramů

Materiál: Hliník

Typ ložisek: kuličková

Povrchová úprava: Elox

Použití: popruh 2,5cm nebo popruh+popruh (highline)

Maximální zatížení: 90 Kg

Rozměry: 

délka: 65,5 cm

šířka: 4,2 cm

výška: 7,2 cm

 

Balení obsahuje:

1 Slackboard

1 Boardlocker

2 pad

2 klíč

 

 

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

 

Slackboard může být životu nebezpečný. Provozovatel obchodu Slackboard.cz nemůže a nenese odpovědnost za případné škody na zdraví či majetku vzniklé provozováním Slackliningu. Provozovatelé nepřijímají odpovědnost za následky nesprávného používání výrobků, nebo používání výrobků poškozených.

 

Veškeré vybavení a výrobky na Slackline jsou výhradně určeny k použití do 1 metru nad zemí. V žádném případě nejsou určeny na Highline.

 

Každý uživatel jedná na vlastní nebezpečí, při provozování Slackridingu dbá zvýšené opatrnosti a pečlivě čte návody k výrobkům a bezpečnostní upozornění.

 

Video z jízdy na Slackboardu naleznete zde.

 

www.slackshop.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Slackboard
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.86 kg